Share
rotate background

[ENG] Antykwariusz

Realizacja “Mieszkanie od A do Z” 

Zakres prac: projekt wnętrz, usługi wykończeniowe, nadzór nad procesem wykończenia,  home staging, sesja fotograficzna, pośrednictwo w zakresie wynajmu nieruchomości

 

Inwestor po zakończeniu pierwszych formalności związanych z zakupem mieszkania wyszedł z Biura Sprzedaży z naszą ulotką. Gdy blok obok na balkonie wykańczanego przez nas mieszkania zobaczył nasz baner, pozostało już tylko zadzwonić i dograć termin spotkania.

Szybko złapaliśmy wspólną koncepcję. Ustalone zostało, że mieszkanie zostanie wykończone w najwyższym standardzie i wyjątkowej stylistyce, tak aby zmaksymalizować dochody z wynajmu. Na niewielkim metrażu (niecałe 25 m2) koniecznością było zmieścić strefę sypialną, dzienną i kuchenną. Właściciel chciał, aby oferta wynajmu jego mieszkania wyróżniała się na tle innych. Dlatego wspólnie zdecydowaliśmy, że nadamy tej kawalerce prawdziwą “duszę”. Szczegółowo dobraliśmy każdy element wyposażenia: od płytek, poprzez meble kuchenne, oświetlenie i dodatki. Zastosowaliśmy nietypowe rozwiązanie na podłodze, które przypadło do gustu nie tylko nam i inwestorowi, ale także wszystkim, którzy mieli okazję na żywo zobaczyć mieszkanie.

Intensywna kampania marketingowa pozwoliła na wynajęcie lokalu mimo niskiego sezonu w krótkim czasie. Inwestor osiągnął wpływy z wynajmu przewyższające swoje oczekiwania i stopę zwrotu z kapitału na poziomie ok. 8%.

 

  • Data: 17.11.2016
  • Klient: Inwestor prywatny
  • Status: Gotowe
  • Lokalizacja: Kraków-Krowodrza, ul. Poznańska
  • /