Share
rotate background

[ENG] Przedwiośnie

Realizacja “Mieszkanie od A do Z” 

Zakres prac: analiza finansowa, pośrednictwo nieruchomości w zakresie zakupu, negocjacje ceny, finansowanie kredytem hipotecznym, projekt wnętrz, usługi wykończeniowe, nadzór nad procesem wykończenia,  home staging, sesja fotograficzna, pośrednictwo w zakresie wynajmu nieruchomości

 

Inwestorzy szukali mieszkania na Śląsku w celu dywersyfikacji swojego portfela nieruchomości w Krakowie. Z racji skromnego rynku pierwotnego, skupiono się na rynku wtórnym. Po dokładnej selekcji 22 propozycji, zdecydowano się na świetnie skomunikowane mieszkanie na obrzeżach miasta, skierowane do lokatorów o intensywnym życiu zawodowym. Zakup sfinansowano kredytem hipotecznym. Poprzedni właściciele gruntownie wyremontowali kuchnię i łazienkę, więc nasze prace skupiliśmy na odświeżeniu pokoi i nadaniu całemu wnętrzu spójnej stylistyki.

Sprawne działania remontowe i dekoracyjne, pozwoliły na szybką promocję i osiągnięcie wysokich wpływów z najmu ponad dwukrotnie (sic!) przewyższające ratę kredytu. Osiągnięto stopę zwrotu z inwestycji na poziomie ok. 11%, natomiast ok. 33% w stosunku do wkładu własnego.

Podsumowując, wpływy z wynajmu krakowskie – śląska cena zakupu.

 

 

  • Data: 12.10.2016
  • Klient: Inwestor prywatny
  • Status: Gotowe
  • Lokalizacja: Katowice-Burowiec, ul. Przedwiośnie
  • /