Share
rotate background

[ENG] Zapach kobiety

Realizacja “Mieszkanie od A do Z” 

Zakres prac: analiza finansowa, pośrednictwo nieruchomości w zakresie zakupu, negocjacje ceny, finansowanie kredytem hipotecznym, projekt wnętrz, usługi wykończeniowe, stolarstwo, nadzór nad procesem wykończenia,  home staging, sesja fotograficzna, pośrednictwo w zakresie wynajmu nieruchomości

 

Inwestor chciał pomnożyć posiadany kapitał, w czym pomocny okazał się krakowski rynek nieruchomości. Po intensywnych poszukiwaniach i wspólnych oględzinach kilku inwestycji, wybór padł na inwestycję Garbarnia I, tuż przy Rondzie Matecznego. Zgromadzone środki przeznaczono na wkład własny, a pozostałą część zakupu oraz wykończenie sfinansowano kredytem hipotecznym.

Cel zakupu został jasno określony – wynajem. Po analizie rynku nieruchomości w tej części miasta postanowiliśmy zaadresować mieszkanie do zamożniejszych lokatorów szukających komfortu. Zaprojektowaliśmy komfortową łazienkę z dużą wanną – sferę codziennego relaksu, przytulną sypialnię z wygodnym, dużym łóżkiem i przestronną, funkcjonalną kuchnię. Spełniając najwyższe standardy, Inwestor zdecydował się na zakup miejsca postojowego, zamontowanie klimatyzacji oraz pełnego wyposażenie RTV/AGD. Aby przebić się przez gąszcz ofert i przykuć uwagę potencjalnych lokatorów, aranżację wnętrz wzbogacono o liczne elementy dekoracyjne, z “Jack Daniel’s” na czele.

Kompleksowa usługa „Mieszkanie od A do Z” pozwoliła na sprawny remont i wynajęcie lokalu mimo niskiego sezonu. Inwestor osiągnął wpływy z wynajmu znacznie przekraczające ratę kredytu, stopę zwrotu z kapitału na poziomie ok. 7%, natomiast ok. 25% w stosunku do wkładu własnego. Powodzenie w przedsięwzięciu zakończono… poszukiwaniem kolejnej nieruchomości do zakupu!

  • Data: 20.11.2016
  • Klient: Inwestor prywatny
  • Status: Gotowe
  • Lokalizacja: Kraków-Dębniki, ul. Rydlówka
  • /