Udostępnij
rotate background

Poznajmy się bliżej

Nasz zespół to grupa pasjonatów w różny sposób związana z rynkiem nieruchomości. Jak w każdej zgranej drużynie, Łącząc umiejętności w swoich specjalizacjach, tworzymy spójną, kompleksową usługę, która pomoże spełnić Państwa marzenia o wymarzonej nieruchomości.

Nasz zespół

Agnieszka

Architekt wnętrz

 

W realizacjach Agnieszki odnajdziemy kompilację estetyki, ergonomii i funkcjonalności. Projektując, nie narzuca swojej wizji wbrew oczekiwaniom klientów. Podczas nierzadko wielogodzinnych rozmów z inwestorami, zbiera pomysły i dzięki swojej kreatywności urzeczywistnia ich marzenia. Dbając o każdy element wykończenia, poczynając od zakupu materiałów budowlanych, poprzez dobór posadzki, na wyborze sprzętu AGD kończąc, nie zapomina o detalach. Barwa światła żarówek czy kolor podkładki pod kubek staną się elementem, tworzącym spójną kompozycję. Wartością dodaną jej realizacji są samodzielnie wykonywane dekoracje artystyczne. Prywatnie miłośniczka koni – zarówno tych czterokopytnych jak i mechanicznych 🙂

Karolina

Opiekun Klienta – Kraków

 

Swoją przygodę z home stagingiem Karolina zaczęła prozaicznie, od odświeżenia swojego pokoju. Poprzez pomoc w kolejnych aranżacjach, rozwinęła się u niej prawdziwa pasja. Z determinacją przemierza hektary powierzchni sklepowych oraz strony internetowe, by znaleźć idealne elementy układanki. Do każdego powierzonego, nawet najbardziej błahego zadania, podchodzi z profesjonalizmem i zaangażowaniem. Studiując marketing, zgłębia wiedzę z zakresu reklamy i PR.

Ola

Opiekun Klienta – Mielec

 

Do ekipy Mieszkania od A do Z wiele uśmiechu i radości wprowadziła Ola. W naszym Zespole odpowiedzialna jest za współpracę z Klientami na terenie Mielca i okolic. Sumiennie wyszukuje oferty, rzetelnie odpowiada na pytania i z zapałem prezentuje nieruchomości. Do swoich obowiązków podchodzi z właściwym sobie zaangażowaniem i pełnią entuzjazmu. Jej cierpliwość i empatia pozwalają przeprowadzić trafną analizę potrzeb klienta, którzy cenią Olę za uśmiech i profesjonalizm. Prywatnie miłośniczka zwierząt i dobrego kina. Poza tym pasjonatka podróżowania, lubi odkrywać nowe miejsca, szczególne interesuje się kuchnią, obyczajami, a także przyrodą Grecji.

Justyna

Pośrednik w obrocie nieruchomościami, nr licencji 13491

 

Justyna Zajączkowska-Cichoń prowadzi nowoczesne biuro nieruchomości w Krakowie. W naszym Zespole jest osobą, która uzupełnia nasze portfolio o profesjoną usługę w zakresie obrotu nieruchomościami. Zarówno ekipa “Mieszkania od A do Z” jak i nasi Klienci cenią Justynę za doskonała znajomość rynku nieruchomości, sprawną obsługę transakcji, ale przede wszystkim za świetne podejście do klienta. Świadcząc usługi na najwyższym poziomie, angażuje się w swoją pracę , spełniając marzenia klientów o wymarzonym mieszkaniu i domu.

Konrad

 

Coraz częściej zakup mieszkania to przedsięwzięcie biznesowe. Konrad Dziubek, przedstawi naszym Klientom aktualną sytuację na rynku nieruchomości wraz z analizą rentowności zakupu. Dla osób posiłkujących się kredytem, dobierze odpowiednie finansowanie. Podczas wieloletniej praktyki zdobył niezbędną wiedzę finansową, a także zgłębił techniki negocjacji. Te umiejętności sprawdzają się w pertraktowaniu umów ze sprzedającymi. 21-letni maraton cotygodniowych pojedynków szachowych z dziadkiem, nauczył go uprzedzać posunięcia oponentów.

Michał

Kierownik budowy, inspektor nadzoru

 

“Mieszkanie od A do Z, a czasem i dom!” – jak żartujemy w naszym Zespole. W naszym składzie nie mogło zabraknąć doświadczonego inżyniera budowlanego z uprawnieniami bez ograniczeń. O jego doświadczeniu świadczy szerokie portfolio inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w całej Polsce. Michał pomoże Państwu przejść przez każdy etap złożonego procesu, jakim jest budowa domu. Koordynacja prac w zakresie procedowania pozwolenia na budowę, a następnie ekipy budowlanej to dla niego pestka w stosunku do codziennej koordynacji poczynań jego energicznych dzieci 🙂

Maciek

Grafika komputerowa

 

Agencja reklamowa Dream County, którą prowadzi Maciej Ramus to miejsce magiczne. Pierwiastek tej magii można odnaleźć w naszych projektach, przede wszystkim tych skierowanych do najbardziej wymagających Klientów. Wieloletnie doświadczenie w grafice komputerowej wykorzystuje w tworzeniu fototapet, grafik na szkle, ściennych i innych. W naszym Zespole Maciek stanowi też cenne wsparcie w tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji. Zawsze pełen pomysłów, uśmiechnięty i skłonny do pomocy. Prywatnie wzorowy mąż i ojciec, a także miłośnik pokera.

Darek

Usługi parkieciarskie

 

Darek Rokicki od wielu lat specjalizuje się w układaniu i renowacji podłóg. Zapach drewna towarzyszy mu od lat wczesnego dzieciństwa, a w meandry zawodu wprowadził go ojciec. Rodzinna firma, którą prowadzi, ma na swoim koncie wiele realizacji prywatnych, a także komercyjnych. Darek oferuje Państwu pełen zakres usług w zakresie sprzedaży i montażu parkietów drewnianych oraz paneli podłogowych, służy profesjonalnym doradztwem technicznym zarówno przed jak i w trakcie wszystkich etapów wykonywanych prac.

Leszek

Doradca ds. Stolarstwa

 

Naszym Klientom ws. stolarstwa, a szczególnie kuchni doradza Leszek. W swojej pracy łączy doświadczenie techniczne nabyte podczas pracy w rodzinnej stolarni i lakierni, wraz z umiejętnościami projektowymi. Z każdym dniem coraz bardziej ograniczony czas wolny stara się spędzać z przyjaciółmi, a w domowym zaciszu – gotując. Wyzwanie na ten rok to znaleźć czas na rozwinięcie innej pasji, czyli tańca towarzyskiego. Na pierwszy ogień – salsa.

Bianka

Asystentka Biurowa

 

Nad codzienną pracą biura i naszych współpracowników czuwa Bianka. Jej niegasnący zapał i energia, pozwalają panować nad codziennymi sprawami oraz rozwiązywać najtrudniejsze nawet kwestie. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze Klienta i zacięcie marketingowe w połączeniu z codziennym entuzjazmem są gwarancją skutecznego działania Bianki. Prywatnie entuzjastka pokera i kultury rosyjskiej oraz fińskiej.

Tomek

Architekt Wnętrz

 

Pracami naszego biura w Mielcu, kieruje nasz architekt wnętrz, Tomek.
Od najmłodszych lat związany z aranżacją wnętrz, z wyczuciem projektuje pomieszczenia, zarówno prywatne i komercyjne.
Przez kolegów z zespołu uznawany jest za specjalistę od łazienek.
Często inni projektanci z zespołu, ułatwiają sobie życie przesyłając do niego inspiracje z internetu, pytając co to za kolekcja płytek, czy armatury.
W czasie wolnym od pracy i opieki nad dwójką szalonych jak on dzieci, Tomek… projektuje kolejne wnętrza.
To szczęśliwy człowiek, dla którego jego praca jest nadal pasją.

Dante

Dobry Duch Zespołu

 

O wysokie morale zespołu dba Dante. Biegając z jednego miejsca w drugie, uważnie przygląda się każdej czynności. Pod jego uważnym okiem każda śrubka jest dokładnie przykręcona, a składowane materiały są bezpieczne 😉 W czasie wolnym, ogromny miłośnik patyków i wszystkiego co drewniane.