Udostępnij
rotate background

Biały Kieł

"Tęsknota za włóczęgą po nocy, po dniu Jak pies się na łańcuchu przyzwyczajeń miota,
i oto znów się budzi z zimowego snu zew zwierzęcy i dziki, co wabi za wrota."

Realizacja “Mieszkanie od A do Z” 

Zakres prac: pośrednictwo w zakupie nieruchomości, projekt wnętrz, usługi wykończeniowe, nadzór nad procesem wykończenia, home staging, sesja fotograficzna, pośrednictwo w zakresie wynajmu nieruchomości

“Biały Kieł” to kolejny przykład kompleksowej usługi “Mieszkanie od A do Z”. Po analizie potrzeb współpracę rozpoczęliśmy od znalezienia kawalerki na rynku pierwotnym do zakupu na wynajem przez najbliższe lata. W przyszłości, ewentualnie do użytku dzieci inwestorów. Wybór padł na dobrze nam znaną i sprawdzoną pod kątem inwestycji lokalizację rozwijającej się części Bronowic wokół IKEA i na osiedle “Bronowickie Ogrody”.

W trakcie prac budowlanych dewelopera, ustalono budżet i ogólną koncepcję realizacji. Na małym metrażu 24 m2, zmieszczono dwa pomieszczenia – sypialnię i dzienny pokój z aneksem kuchennym. Nie lada wyzwanie stanowiło znalezienie przestrzeni do przechowywania. Ostatecznie zrezygnowano z zabudowywania przestrzeni jaką dają skosy najwyższego piętra charakterystyczne dla tej inwestycji i nie projektowaliśmy antresoli. Przedłużyliśmy linię zabudowy kuchennej o szafę ubraniową, zachowując tę samą stylistykę.

W niewielkiej łazience, zmieściliśmy przestronną kabinę i wszystkie niezbędne instalacje. Wrażenie większej przestrzeni uzyskaliśmy dzięki jasnej kolorystyce i rezygnacji z koncepcji podwieszanego sufitu.

Intensywna kampania marketingowa pozwoliła na wynajęcie lokalu ciągu tygodnia od rozpoczęcia promocji. Inwestor osiągnął wpływy z wynajmu przewyższające swoje oczekiwania i stopę zwrotu z kapitału na poziomie 9,6% w skali roku! Wartość samej nieruchomości od zakupu wzrosła o 18% w ciągu 1,5 roku od zakupu.

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu promocyjnego:

  • Data:  lipiec 2018
  • Klient:  Inwestor prywatny
  • Status: Gotowe
  • Lokalizacja: Kraków, Bronowickie Ogrody
  • /