Udostępnij
rotate background

Bicycle Race

Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach

Zakres prac: home staging, sesja fotograficzna, pośrednictwo w zakresie wynajmu nieruchomości.

Usługę wykonaliśmy dla właściciela mieszkania w Krakowie przeprowadzającego się do Gdańska, który potrzebował uatrakcyjnić swoje mieszkanie przed najmem, a potem sprzedażą.

Mieszkanie znajduje się na osiedlu “Bronowickie Ogrody”, w dobrze nam znanej i sprawdzonej pod kątem inwestycji okolicy.

Głównym akcentem mieszkania jest ściana w salonie, którą zaaranżowano jako miejsce do przechowywania roweru. Naszym zadaniem było między innymi dokupienie szafki pod rower oraz półek nad szafkę TV. Całość miała zostać utrzymana w szarości, bieli, czerni i zieleni.

Nowy regał powiesiliśmy pod rowerem na wysokości wiszącej szafki TV – dzięki temu uzyskaliśmy efekt lekkości i harmonii z tym, co już znajdowało się w mieszkaniu. Zaplanowaliśmy regał składający się z 4 elementów z założeniem, że dwa górne zostaną przeznaczone na kieliszki, a dwa dolne na butelki – dzięki czemu powstał bardzo ładny i zgrabny barek.

Nad białą szafką TV zamontowaliśmy asymetrycznie pasujące do niej białe półki wiszące. W obu meblach użyliśmy najpłytszych szafek dostępnych w wybranym systemie meblowym, aby nie ograniczyć przestrzeni pokoju.

Na główny akcent kolorystyczny mieszkania została wybrana przez klienta żywa zieleń. Z racji tego, że mieszkanie nie jest mocno naświetlone, zaproponowaliśmy rośliny, które świetnie odnajdują się w takich warunkach. Oba kwiaty znalazły się w czarnych donicach na metalowych nóżkach postawionych po obu stronach nowej szafki.

W łazience, aby dodać akcent żywej zieleni, umieściliśmy czarny flakon z bambusem, który świetnie czuje się w pomieszczeniach wilgotnych.

Na ścianie w salonie i nad łóżkiem w sypialni znalazły się korespondujące ze sobą obrazy. Dobraliśmy również nowe poduszki oraz dodatki do kuchni.

Całość prac zwieńczyła profesjonalna sesja fotograficzna, która w pełni ukazuje walory mieszkania. Dzięki naszym działaniom lokal podwyższył swój standard oraz zyskał wyższy popyt ze strony wynajmujących. Finalnie, mimo promocji mieszkania w niskim sezonie, umowa najmu została zawarta już po 2 tygodniach od rozpoczęcia kampanii.

  • Data:  październik 2019
  • Klient:  Inwestor prywatny
  • Status: Gotowe
  • Lokalizacja: Kraków, Bronowickie Ogrody
  • /