Udostępnij
rotate background

Black & White

REALIZACJA “MIESZKANIE OD A DO Z”
Zakres prac: analiza finansowa, pośrednictwo nieruchomości w zakresie zakupu, negocjacje ceny, finansowanie kredytem hipotecznym, projekt wnętrz, usługi wykończeniowe, stolarstwo, nadzór nad procesem wykończenia, home staging, sesja fotograficzna, pośrednictwo w zakresie wynajmu nieruchomości

Black & White to kolejna kompleksowa realizacja “Mieszkanie od A do Z”.

Inwestor chciał pomnożyć posiadany kapitał, w czym pomocny okazał się krakowski rynek nieruchomości. Po intensywnych poszukiwaniach i wspólnych oględzinach kilku inwestycji, wybór padł na inwestycję Piasta Park I, na rozwijających się obrzeżach Krakowa. Zgromadzone środki przeznaczono na wkład własny, a pozostałą część zakupu oraz wykończenie sfinansowano kredytem hipotecznym.

Cel zakupu został jasno określony – wynajem. Po analizie rynku nieruchomości w tej części miasta postanowiliśmy zaadresować mieszkanie do zamożniejszych lokatorów szukających komfortu. Zaprojektowaliśmy komfortową łazienkę z dużą kabiną walk-in, tworząc sferę codziennego relaksu, przytulną sypialnię z wygodnym, dużym łóżkiem i przestronną, funkcjonalną kuchnię. Spełniając najwyższe standardy, Inwestor zdecydował się na zakup miejsca postojowego oraz pełnego wyposażenia RTV/AGD. Ogromnym atutem nieruchomości jest 80 m2 przynależny ogród.

Ze względu na coraz większą konkurencję na rynku najmów w Krakowie, wybraliśmy modną stylistykę bieli i czerni, by przebić się przez gąszcz ogłoszeń. Elegancka czarna kuchnia przyciąga uwagę!

Kompleksowa usługa „Mieszkanie od A do Z” pozwoliła na sprawny remont i wynajęcie lokalu mimo niskiego sezonu. Inwestor osiągnął wpływy z wynajmu znacznie przekraczające ratę kredytu.

  • Data:  28.03.2018
  • Klient:  Inwestor prywatny
  • Status: Gotowe
  • Lokalizacja: Piasta Park, Kraków Mistrzejowice
  • /