Udostępnij
rotate background

Diuna

"Najpewniejszym sposobem zachowania sekretu jest sprawienie, by ludzie myśleli, że znają już odpowiedź."

zakres prac: projekt wnętrz, usługi wykończeniowe, nadzór nad procesem wykończenia, home staging, sesja fotograficzna, pośrednictwo w zakresie wynajmu nieruchomości

W inwestycji “Diuna” została wykonana nasza kompleksowa usługa “Mieszkanie od A do Z”. Mieszkanie zostało zakupione w celach inwestycyjnych. Ma ono niespełna 28 metrów kwadratowych powierzchni, ale aż dwa ustawne pokoje oraz duży ogród idealny na wiosenne grille.

W projekcie mieszkania postawiliśmy na uniwersalna kolorystykę, czyli szarość i biel przełamaną beżem. O charakterze mieszkania stanowią przede wszystkim dodatki, takie jak tapeta w ciekawy, przyciągający wzrok wzór i modne zasłony z motywami florystycznymi. Aby powiększyć optycznie mieszkanie, wybraliśmy wysokiej jakości panele w jasnym i ciepłym odcieniu. Oprócz tego zaprojektowaliśmy również dodatkowe punkty świetlne, takie jak oświetlenie nad barkiem i podświetlana zabudowa karniszy.

W celu jak najlepszego wykorzystania niewielkiej przestrzeni, meble w kuchni zostały zaprojektowane i wykonane na wymiar. W nowoczesnej kuchni w aneksie, matowe fronty szafek zostały skontrastowane z błyszczącą powierzchnią lacobelu. Mieszkanie zostało również wyposażone w niezbędne sprzęty AGD. Na wymiar zostały wykonane także szafy w przedpokoju i sypialni, aby wykorzystać jak najwięcej dostępnego miejsca na przechowywanie. W sypialni zmieściło się wygodne, dwuosobowe łóżko.

W łazience, podobnie jak w reszcie mieszkania, zastosowano kolorystykę bieli i beżu. Na ścianach wykorzystano płytki w ciekawy wzór, a na podłodze płytki imitujące drewno, które ocieplają optycznie łazienkę. Przestrzeń prysznicowa o wymiarach 120x80cm pozwala na komfortową kąpiel, a duże lustro powiększa optycznie niewielką przestrzeń.

Mieszkanie zostało wynajęte w ciągu tygodnia od jego zakończenia, a inwestorka uzyskała wpływy z najmu wyższe od prognozowanych.

  • Data:styczeń 2019
  • Klient:inwestor prywatny
  • Status:gotowe
  • Lokalizacja:Kraków, Bronowice
  • /

Add Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.