Udostępnij
rotate background

Don Kichot

 

 

Zakres prac: projekt, wizualizacje, wykonawstwo, inwestor zastępczy, stolarstwo, pośrednictwo najmu.

Don Kichot to 33-metrowa kawalerka kupiona przez właściciela w celach inwestycyjnych. Znajduje się w nowej inwestycji przy alei 29 Listopada. Świetna lokalizacja mieszkania sprawia, iż stało się ono atrakcyjną ofertą na rynku najmu.

Mieszkanie zaprojektowaliśmy w klasycznych kolorach – szarości, bieli i czerni z ciepłymi dodatkami w postaci drewna i beżu. W mieszkaniu rządzi styl skandynawski – jest jasne i przytulne.

W kuchni wykonaliśmy nietypową zabudowę na wymiar – zdecydowaliśmy się na zastosowanie frontów w dwóch kolorach: szarym i białym. Zdecydowaliśmy się również na zrezygnowanie z górnych szafek po jednej stronie i zamontowaliśmy w tym miejscu jedynie biały okap. Zabieg ten dodał kuchni lekkiego wyglądu.

Na fartuchu kuchennym ułożyliśmy heksagonalne płytki w nieregularną mozaikę, która choć stapia się kolorem ze ścianą, to dzięki różnicy faktur daje oryginalny efekt. Motyw heksagonu przewija się w całym mieszkaniu – oprócz płytek w aneksie, możemy je znaleźć również tuż przy wejściu do mieszkania w postaci naklejanych luster, oraz w części salonowej, w formie drewnianych półek na ścianie.

Zadbaliśmy również, aby w mieszkaniu znalazł się wygodny stół z krzesłami, gdzie przyszły lokator będzie mógł zjeść wraz z rodziną i przyjaciółmi. W części salonowej znalazła się również komfortowa kanapa, która wieczorem może zamienić się w wygodne łóżko dla dwóch osób. Umieściliśmy tutaj również dużą ilość regałów z półkami, które dają dużo miejsca do przechowywania. Biel ściany, przy której ustawione są regały, postanowiliśmy przełamać strukturą białej cegły. Dzięki znajdującej się w mieszkaniu garderobie, nie musieliśmy szukać w salonie miejsca na szafę.

W łazience znalazła się przestronna kabina walk in, dzięki której łazienka jest optycznie powiększona. Zdecydowaliśmy się tu na jasną kolorystykę bieli i beżu, podobnie jak w reszcie mieszkania. Obok szafki z umywalką został ustawiony regał przypominający drabinę, który nawiązuje do skandynawskiej stylistyki mieszkania. Okrągłe lampki cotton balls stanowią dodatek home stagingowy, który niewielkim kosztem daje duży efekt i ociepla wizualnie łazienkę.

Dzięki atrakcyjnemu projektowi mieszkania oraz jego lokalizacji, udało się wynająć mieszkanie w krótkim czasie oraz uzyskać z niego atrakcyjny zysk.

  • Data:luty 2019
  • Klient:inwestor prywatny
  • Status:gotowe
  • Lokalizacja:Kraków, Stare Miasto, Inwestycja Vermelo

 

  • /

Add Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.