Udostępnij
rotate background

Heartland

"Nic nie przychodzi łatwo, ale dopóki trzymamy się mocno, cała reszta może się zmieniać."

 

Zakres prac: projekt wnętrz, konsultacje w zakresie kolorystyki, doboru materiałów i funkcjonalności wnętrza, remont, dostawy materiałów, stolarstwo na wymiar, nadzór;

Inwestorzy postanowili odświeżyć swoje mieszkanie z rynku wtórnego. Wiodąca koncepcja – kompletna rewolucja. W zakres prac remontowych weszła wymiana instalacji hydraulicznej, elektrycznej oraz przeniesienie osobnej kuchni do salonu, tak by wygospodarować osobny pokój dla córki.

W efekcie oboje rodzeństwa uzyskały osobne przestronne pokoje, a rodzice salon z nowoczesnym aneksem kuchennym i komfortową sofą z opcją rozkładania. Ściany w przedpokoju zostały przesunięte i pomieszczenie nabrało większej przestrzeni i funkcjonalności.

Nie lada wyzwanie stanowiło uzyskanie poziomu na posadzkach wykonanych w różnej technologii we wszystkich pomieszczeniach – odświeżony parkiet, płytki, panele i wykładzina.

Projektując mieszkanie postawiono na nowoczesną kolorystykę bieli i szarości i duży akcent położono na wykorzystanie przestrzeni do przechowywania. Cztero-osobowa rodzina ma ogromne potrzeby. Świetnym rozwiązaniem okazały się meble na wymiar, w tym pojemne meble łazienkowe. 3 szafy i aneks kuchenny z wyspą. Cała stolarka została wykonana w najwyższym standardzie, lakierowana na wysoki połysk.

Trudnym elementem przedsięwzięcia, jak zawsze na rynku wtórnym, był czas zlecenia. Chcąc zminimalizować uciążliwość dla codziennego rytmu życia, wybrano na czas remontu wakacje, jako wolne od szkoły dla dzieci. Pozornie prosty cel, stanowił wyzwanie ze względu na zakres prac – skończyć przed 1 września. Dzięki pracy nadzorczej zespołu projektowego i mądrym, sprawnym decyzjom inwestorów cel w większości osiągnięto. Patrząc na zdjęcia końcowe, nikt nie pamięta o nerwowym ostatnim tygodniu i części prac dokańczanych popołudniami, czy wieczorami we wrześniu.

Zapraszamy do zapoznania ze zdjęciami końcowymi realizacji “Heartland”

  • Data:  09.2018
  • Klient:  Inwestor prywatny
  • Status: Gotowe
  • Lokalizacja: Kraków, Mistrzejowice
  • /