Udostępnij
rotate background

Jezioro Łabędzie

Baśniowa kraina tańca i muzyki w niezwykłej inscenizacji

Zakres prac:  projekt wnętrz, nadzór autorski, konsultacje w zakresie kolorystyki, doboru materiałów i funkcjonalności wnętrza, stolarstwo na wymiar,  sesja fotograficzna.

Inwestorka po intensywnych poszukiwaniach znalazła mieszkanie spełniające oczekiwania. W całym procesie zakupu pomogła współpracująca pośredniczka w zakresie obrotu nieruchomościami, Justyna. Nieruchomość została zakupiona na własne potrzeby, w związku z czym wszystko miało zostać wykończone na tzw. tip top.

Po kilku konsultacjach odnośnie wykończenia mieszkania wygrała koncepcja powiększenia łazienki kosztem przedpokoju, dzięki czemu znalazła się w środku duża przesuwna szafa, w której została schowana pralka, kosze na pranie, deska do prasowania i wiele innych artykułów codziennego użytku. Wyburzona  została też ścianka pomiędzy pokojem, a kuchnią, dzięki czemu otwarta została przestrzeń.

Po ustaleniu szczegółów Agnieszka, zajęła się projektowaniem i nadzorem wykończenia mieszkania. Od razu założenie było takie, że wnętrze ma być bardzo jasne, z dominującymi kolorami szarości i bieli. Ze wszystkich elementów, najwięcej czasu poświęciliśmy stolarstwu na wymiar – element kluczowy dla inwestorki. Niezbędnym ogniwem współpracy był nasz specjalista od łazienek, Tomek, który zajął się dobraniem elementów wyposażenia i dopieszczeniem każdego szczegółu tego pomieszczenia.

Meble w całości zostały wyprodukowane przez naszą stolarnie i lakiernię. Decyzja o bardzo szerokim zakresie współpracy w tym zakresie – kuchnia na wymiar, 3 szafy, zabudowa nad łóżkiem, łóżko wraz z tapicerowaniem, obudowa bezpieczników, meble łazienkowe, zaowocowała prezentem od firmy w postaci stołu z litego drewna.

  • /