Udostępnij
rotate background

List w butelce

"Nic, co ma jakąś wartość, nie jest łatwe."

Zakres pracy: projekt, wizualizacja, wykonawstwo, inwestor zastępczy, stolarstwo, pośrednictwo najmu.

 

“List w butelce” to dwupokojowe mieszkanie zakupione w celach inwestycyjnych. Dzięki świetnej lokalizacji na nowym osiedlu Bronowickie Ogrody, stanowi atrakcyjną ofertę najmu dla osób pracujących w pobliskich biurowcach, oraz podkrakowskich centrach biznesowych

W projekcie tego mieszkania nie ma miejsca na nudę – pierwsze skrzypce grają tu elementy w kolorze butelkowej zieleni, połączone ze złotymi dodatkami oraz mocnym akcentem w postaci ściany z cegły. Dzięki umiejętnemu dopełnieniu wyrazistych akcentów jasnymi kolorami i akcentami roślinnymi, zyskaliśmy wnętrze pełne charakteru, ale jednocześnie nie przytłaczające i pozwalające na relaks i odpoczynek po ciężkim dniu.

Niewielki aneks kuchenny zyskał wyjątkowy charakter dzięki czarno-białej mozaice ułożonej na podłodze. Zabudowa została wykonana na wymiar – zdecydowaliśmy się połączyć fronty w dwóch kolorach; białym na dole oraz z wysokiej jakości forniru na górze. Złote uchwyty komponują się z lampą nad barkiem, który optycznie oddziela przestrzeń kuchenną od reszty pokoju. Na fartuch kuchenny wybraliśmy płytki ze strukturą imitującą cegłę, we wzór marmuru. Wzór marmuru znalazł się również na blacie, dzięki czemu uzyskaliśmy spójny wygląd aneksu oraz łazienki, w której motyw ten również się pojawia.

W sypialni postawiliśmy na kontynuację akcentów w kolorze butelkowej zieleni – tutaj pomalowaliśmy na ten kolor ścianę za łóżkiem. Podobnie jak w salonie, całości dopełniły złote dodatki w postaci lamp. Zadbaliśmy tutaj o najmniejsze detale – kolorowe obrazy na półkach i okrągłe lusterka przyklejone na ścianie.

Łazienkę – ze względu na jej niewielkie wymiary – zdecydowaliśmy się utrzymać w minimalistycznej, białej stylistyce. Aby ją urozmaicić zdecydowaliśmy się na płytki we wzór marmuru oraz zawieszenie na ścianie mapy Krakowa. Ciepłymi akcentami są tu rama okrągłego lustra oraz drewniany blat pod umywalką.

Wyjątkowy projekt oraz intensywna promocja mieszkania, pozwoliły na jego szybkie wynajęcie, a kwota z najmu przewyższyła oczekiwania inwestora.

  • DATA:maj 2019
  • KLIENT:inwestor prywatny
  • STATUS:gotowe
  • LOKALIZACJA:Kraków, Bronowice, Inwestycja Bronowickie Ogrody
  • /

Add Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.