Udostępnij
rotate background

Ołowiany Świt

Inwestycja “Ołowiany Świt” to dwupokojowe mieszkanie, które przygotowaliśmy z myślą o zamieszkiwaniu przez jedną osobę. Mieszkanie zrealizowane zostało w pakiecie, w którym przewidzieliśmy układ koncepcyjny całego mieszkania, projekty techniczne łazienki i kuchni, wizualizację łazienki oraz wykonawstwo pod klucz uwzględniające materiały wykończeniowe, kuchnię na wymiar oraz rolety okienne.

Całość mieszkania została utrzymana w kolorystyce bieli i szarości. Kontrastowym elementem, ocieplającym wnętrze jest 3-warstwowa deska barlinecka w naturalnym kolorze. Niewielki aneks kuchenny został wykonany przez stolarza, aby jak najlepiej wykorzystać istniejącą przestrzeń. Fronty MDF zostały wykończone matowym, białym lakierem, a na fartuchu kuchennym wykorzystano płytki 60x60cm w szarym kolorze. Na podłodze w kuchni, przedpokoju i łazience wykorzystano płytki z tej samej linii, jednak w formacie 30x60cm.

W łazience postawiliśmy na jasne kolory i prostotę – jedynym elementem dekoracyjnym jest błyszcząca, srebrna mozaika. Na ścianach użyto białej farby oraz szarych płytek wykończonych na połysk. Jedynym ciepłym elementem są tutaj drzwi w kolorze naturalnego drewna. Dzięki obecności okna, zyskaliśmy jasność i przestrzenność. W łazience umieściliśmy narożną kabinę prysznicową, która pomimo niewielkich wymiarów pomieszczenia, umożliwia komfortową kąpiel. Oprócz wygodnej kabiny, znalazła tu też swoje miejsce niewielka pralka ładowana od góry.

Dzięki sprawnie podejmowanym decyzji w sprawach kluczowych, a pozostawieniu nam swobody w pozostałych, realizacje ukończono znacznie przed terminem, a współpraca zakończyła się obustronną satysfakcją i zadowoleniem z jej efektów.

  • Data: luty 2019
  • Klient:inwestor prywatny
  • Status:gotowe
  • Lokalizacja:Kraków, Bronowice

  • /

Add Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.