Udostępnij
rotate background

Sirocco

 

Zakres prac: prace wykończeniowe, stolarstwo na wymiar, lista zakupowa.

Sirocco to mieszkanie z wyższej półki w inwestycji “Cystersów Garden” w Krakowie. Ponad 90 metrów kwadratowych powierzchni – trzy pokoje z aneksem.

W tej inwestycji naszym zadaniem była realizacja bardzo ciekawego projektu w kolorach czerni, szarościach i drewnie. We współpracy z klientem przygotowaliśmy listę zakupową, która pozwoliła na dużą oszczędność czasu i pieniędzy – wszystkie niezbędne elementy wyposażenia zostały zamówione u naszych sprawdzonych dostawców.

Meble na wymiar zostały wykonane w naszej pracowni stolarskiej. Zabudowa kuchenna robi tutaj wrażenie – wiodącym kolorem jest grafit wybrany z gamy NCS – 8000-N. W tym kolorze zostały wykonane lakierowane fronty szafek, listwy przypodłogowe oraz dobrano do nich płytki na pas kuchenny, farbę na ścianę i do drzwi ukrytych. Dzięki temu zabiegowi uzyskano niezwykłą spójność wnętrza.

Bardzo duży blat roboczy to gratka dla miłośników gotowania, a każda z szafek została wykonana z niezwykłą dbałością o detale. Zabudowę na wymiar możemy tu spotkać niemal na każdym kroku – w przedpokoju znalazła się szafa, która została przez nas kolorystycznie dobrana do paneli i drzwi wejściowych.

Dużym polem do popisu była dla nas również garderoba – pomieszczenie, które jest bardzo rzadko spotykane w mieszkaniach. Tutaj, dzięki skontrastowaniu jasnych mebli z ciemnymi ścianami, zyskała męski charakter. W dolnej części garderoby znalazły się zamknięte szafki, a powyżej otwarte półki oraz drążki na wieszaki. Zabudowę na wymiar wykonaliśmy również w łazience – szafki wokół zabudowy WC dzięki odpowiedniemu doborowi koloru oraz dokładnemu wykonaniu, idealnie stapiają się z płytkami i fugami. Szafka z szufladami stanowiąca blat dla umywalki, stanowi z kolei kontrast dla szarych płytek – została wykonana w ciepłym odcieniu drewna.

Dzięki udanej współpracy z inwestorem i dokładności naszych wykonawców, udało się nam przenieść niezwykle ciekawy projekt z przestrzeni wirtualnej, do prawdziwego mieszkania.

  • DATA: październik 2018
  • KLIENT:Inwestor prywatny
  • STATUS:Gotowe
  • LOKALIZACJA:Kraków, Grzegórzki, inwestycja Cystersów Garden
  • /

Add Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.