Udostępnij
rotate background

Supernova

Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach

Zakres prac: logistyka, prace wykończeniowe.

 

Zapraszamy do zapoznania się z opisem realizacji zlokalizowanej w inwestycji Supernova przy Tauron Arenie. Inwestorka już wcześniej korzystała z naszych usług, ale tym razem wysoko zawiesiła poprzeczkę – powierzyła nam wykończenie mieszkania na własne potrzeby. Otrzymaliśmy gotowy projekt i wizualizację, biorąc odpowiedzialność za część operacyjną – logistykę dostaw i zakupów oraz wykończenie. Powierzchnia lokalu to 46 m2, na którą składa się przedpokój, salon z otwartą kuchnią i jadalnią, sypialnia oraz łazienka.

Ważnym aspektem inwestycji było uzyskanie dobrego stosunku jakości do ceny. Na podstawie projektu znajomego architekta wnętrz dokonaliśmy szczegółowej wyceny i doradziliśmy jakich materiałów zamiennych można użyć, by optymalizować koszty. Bazując na kilku propozycjach, krok po kroku podejmowaliśmy decyzję, które stworzyły spójną całość. Po ustaleniu materiałów i zakresu prac nasi wykonawcy przystąpili do remontu i montażu elementów wyposażenia.

W projekcie kuchni postawiono na minimalizm. Fronty bez uchwytów wykonano w matowym grafitowym lakierze. Aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń, szafki wykonano do samego sufitu, gdzie można przechowywać rzadziej używane przedmioty. Boczna ściana lodówki w zabudowie pełni funkcję biblioteczki otwartej na salon.

Elementem zwracającym uwagę są krzesła jadalniane w różnych kolorach. Żółte pełni funkcję łącznika strefy kuchennej z salonem, gdzie odcień ten pojawia się na wygodnej, trzyosobowej kanapie. Żółta barwa wyraźnie wybija się na tle reszty mieszkania utrzymanej w graficie, drewnie i czerni.

W łazience umieszczono kabinę typu walk-in oraz zamontowano armaturę podtynkową. Funkcjonalnym dodatkiem są półki wykonane z płytek. Ściany zdobi czarny grzejnik dekoracyjny i okrągłe lustro nad umywalką. Ze względu na komfort inwestorki, zadbano o dwie duże szafki wykonane na wymiar.

W sypialni wygospodarowaliśmy miejsce na duże łóżko, pojemną szafę oraz toaletkę. Po obu stronach łóżka znajdują się połączone z zagłówkiem szafki nocne z praktycznymi szufladami.

W całym mieszkaniu ważnym elementem jest oświetlenie. Wybrano czarny kolor, który świetnie komponuje się z całością wykończenia. Oprócz charakterystycznych szynoprzewodów, wybranych jako oświetlenie centralne pomieszczeń, w sypialni pojawiły się dodatkowe kinkiety przy łóżku. Zadbaliśmy o komfortowe rozwiązania jak możliwość ściemniania oświetlenia oraz łączniki schodowe pozwalające sterować oświetleniem z wielu punktów.

Finalny efekt realizacji przynosi codziennie wiele satysfakcji naszej Klientce, a to właśnie ten album jest często wskazywany przez kolejnych inwestorów jako źródło inspiracji.

 

  • Data:  listopad 2019
  • Klient:  Inwestor prywatny
  • Status: Gotowe
  • Lokalizacja: Kraków, Supernova by Cordia
  • /