Udostępnij
rotate background

Technopoly

"Pozbawiliśmy jedyną w swoim rodzaju ludzką zdolność postrzegania rzeczy jako całości, we wszystkich ich wymiarach psychicznych, emocjonalnych i moralnych, i zastąpiliśmy ją zaufaniem do potęgi obliczeń technicznych."

Zakres prac: projekt wnętrz, prace wykończeniowe, inwestor zastępczy, home staging, pośrednictwo najmu.

Technopoly to mieszkanie o powierzchni 36m2 kupione jako inwestycja pod wynajem. Znajduje się ono w nowoczesnej inwestycji Piasta Park. Na mieszkanie składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Wybierając tę lokalizację, Mistrzejowice, kierowaliśmy się rosnącym zainteresowaniem wśród potencjalnych najemców lokalizacjami na obrzeżach Krakowa, gdzie gwar i huk życia miejskiego zamienić mogą na tereny zielone. Nie bez znaczenia była perspektywa zamknięcia obwodnicy i nowego węzła komunikacyjnego w odległości 10 minut samochodem jako czynnik mający wpłynąć w przyszłości na wzrost wartości nieruchomości.

Podczas wykonywania projektu postawiliśmy na styl industrialny z akcentami błękitu. W jasnym i przestronnym salonie ścianę telewizyjną ozdobił beton, doskonale pasujący do stylistyki mieszkania. Wygodna, błękitna kanapa jest idealna do oglądania filmów, a w razie potrzeby może też służyć jako łóżko dla gości. Lodówkę ozdobiła czarno-biała fotografia, która stanowi ciekawy akcent. W części kuchennej zdecydowaliśmy się na szafki wykonane na wymiar w odcieniu szarości – tak neutralny kolor idealnie pasuje do reszty pomieszczenia. Nad stołem zawisły lampy w trzech kolorach dopasowanych do kolorów krzeseł, ponieważ w naszych projektach dbamy o najmniejsze detale.

W sypialni obowiązkowo znalazło się duże i wygodne łóżko oraz szafa wykonana przez nas na wymiar. Całości dopełnia oryginalna grafika znajdująca się nad łóżkiem, łącząca ciepłą kolorystykę łóżka, z chłodnymi kolorami reszty pokoju.

W łazience zdecydowaliśmy się na uniwersalną, szaro-białą kolorystykę. Charakteru dodaje tutaj mozaika o geometrycznym wzorze oraz industrialna lampa nad umywalką. Znalazła się tutaj obowiązkowo duża i wygodna wanna oraz niezbędna w każdym mieszkaniu pralka.

Dzięki wyjątkowemu charakterowi mieszkania, które zyskało dzięki projektowi, zostało ono szybko wynajęte, a właściciel otrzymuje wpływy porównywalne do tych, jakie generują nieruchomości o podobnym metrażu zlokalizowane bliżej centrum miasta.

  • DATA:kwiecień 2018
  • KLIENT:Inwestor prywatny
  • STATUS:Gotowe
  • LOKALIZACJA:Kraków, Mistrzejowice, inwestycja Piasta Park
  • /

Add Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.