Udostępnij
rotate background

Tu Byłem

Nasi klienci chcieli ulokować oszczędności w celu zabezpieczenia przyszłości dzieci – wybór padł na rynek nieruchomości. Jako że klienci nie zamieszkują na co dzień w Krakowie poszukiwali firmy, która kompleksowo zaopiekuje się ich inwestycją, pozwalając poświecić cenny czas rodzinie i obowiązkom zawodowym.

Przy wybieraniu lokalizacji inwestycji zaproponowaliśmy okolice Ruczaju – bliska odległość kampusu UJ i wielu centr biurowych sprawiła, iż mieszkanie jest niezwykle atrakcyjne dla potencjalnych najemców.

Wybór padł na zakup niewielkiej kawalerki. W zakresie naszych usług był zarówno projekt wnętrza jaki i wykończenie mieszkania. Określony budżet miał pozwolić na wykończenie i wyposażenie mieszkania w najpotrzebniejsze elementy tak, aby z powodzeniem cieszyło się popularnością wśród potencjalnych lokatorów.

W projekcie zaproponowaliśmy wykorzystanie ciepłych, naturalnych barw, szarości i niezwykle modnych, roślinnych akcentów. Na niewielkim metrażu 28m2 udało nam się zmieścić kuchnię wykonaną na wymiar, przestrzeń jadalną, a także miejsce do odpoczynku, które po rozłożeniu kanapy zmienia się w sypialnię. W łazience zostało wykorzystane ponadczasowe połączenie bieli i drewna. Duże lustro powiększa optycznie pomieszczenie, a wanna z parawanem umożliwia zarówno kąpiel, jak i wzięcie prysznica.

Po zakończeniu prac remontowych wykonaliśmy home staging oraz profesjonalną sesję zdjęciową inwestycji. Mieszkanie było promowane na wiodących portalach, co pozwoliło na wynajęcie mieszkania w 2 tygodnie, pomimo niskiego sezonu. Klienci osiągnęli zadowalającą rentowność.

  • Data: marzec 2019
  • Klient: inwestor prywatny
  • Status: gotowe
  • Lokalizacja: Kraków, Ruczaj, Bunscha Park
  • /

Add Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.