Udostępnij
rotate background

Venice

Wszystko jest możliwe, trzeba tylko wiedzieć o sposobach

Zakres prac: projekt, stolarstwo na wymiar, prace wykończeniowe

W naszym portfolio znajduje się wiele nieruchomości zlokalizowanych na osiedlu Bronowickie Ogrody, a realizacja Venice to przykład kolejnej z nich. W mieszkaniu przeprowadziliśmy całość prac – począwszy od projektu, poprzez całkowity remont i wykończenie do stanu pod klucz.

Lustra zamontowane w przedpokoju optycznie powiększają przestrzeń. Kolorystyka wykończenia utrzymana jest w szarości, bieli, czerni oraz drewnie. Ścianę w salonie zdobi jasny kamień dekoracyjny. Mocnym akcentem kolorystycznym jest chabrowy kolor, na który pomalowaliśmy ścianę za tapicerowanym łóżkiem w sypialni.

W łazience zamontowaliśmy wannę z parawanem i deszczownicą. Na ścianach położyliśmy poziomo szare płytki. W półce przy wannie znalazły się płytki drewnopodobne. Ścianę nad umywalką i blatem zdobi duże lustro klejone wykonane na wymiar. Mimo niedużych rozmiarów łazienki, zmieściła się w niej również pojemna pralka, kosz na pranie oraz WC.

Drugą fazą realizacji było zaprojektowanie i wykonanie kuchni na wymiar oraz innych projektów stolarskich – szafy w przedpokoju, sypialni i meblościanki w salonie.

W kuchni postawiliśmy na połączenie frontów w czarnym macie z dekorem drewna – płytą meblową w kolorze Dąb Craft Złoty z poziomymi słojami. W szafkach górnych zamontowaliśmy tipony – system otwierania “na klik”, aby nie było na nich widocznych uchwytów. Na pasie kuchennym położyliśmy duże, szare płytki gresowe. Blat wykonaliśmy w kolorze Krzemień Czarny. Kuchnię zaprojektowaliśmy tak, aby zmieściły się w niej wszystkie niezbędne sprzęty AGD: piekarnik, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, zmywarka oraz lodówka.

W realizacji Venice wykonaliśmy również dwie szafy na wymiar – w przedpokoju oraz w sypialni. W pierwszej z nich zamontowaliśmy drzwi przesuwne z lustrem grafitowym. Konstrukcję aluminiową polakierowaliśmy na czarno. Szafę w sypialni z otwieranymi klasycznie drzwiami wykonaliśmy w kolorze szarym – Chinchilla.

Ostatnim przedsięwzięciem stolarskim w realizacji Venice była zabudowa meblowa ściany pod TV w salonie. Wykonaliśmy meblościankę z białymi frontami lakierowanymi w macie i uchwytami frezowanymi oraz wnękę na TV w płycie meblowej odpowiadającej kolorowi drewnianego dekoru z kuchni.

Dzięki sprawnej współpracy całego zespołu projektowego, naszych dostawców, stolarzy i budowlańców, mieszkanie udało się wykończyć i wyposażyć w wysokim standardzie. Obecnie jest wykorzystywane przez inwestorów na użytek własny, stanowiąc przytulne lokum na obrzeżach miasta, z dobrym dojazdem do centrum.

  • Data:  listopad 2019
  • Klient:  Inwestor prywatny
  • Status: Gotowe
  • Lokalizacja: Kraków, Bronowickie Ogrody
  • /