Udostępnij
rotate background

W samo południe

"Niekiedy ciemną nocą zobaczysz więcej, aniżeli w samo południe słonecznego dnia"

Zakres prac: projekt wnętrz, prace wykończeniowe, inwestor zastępczy, stolarstwo na wymiar.

W samo południe” to trzypokojowe mieszkanie przygotowywane w pakiecie “Mieszkanie od A do Z” znajdujące się w inwestycji “Bronowickie Ogrody”. Zostało ono zakupione na potrzeby rodzinne inwestora – dla wchodzącej w dorosłe życie córki.

Projektując wnętrze, zdecydowaliśmy się na spokojne, stonowane barwy. Do wszystkich pomieszczeń wybrano drzwi pełne, bez przeszkleń w ciepłym kolorze drewna. Do łazienki wykonaliśmy dodatkowo podcięcie wentylacyjne, aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Do przedpokoju oraz aneksu kuchennego nasi inwestorzy wybrali płytki z brokatem, które na żywo mienią się od refleksów świetlnych.

W kuchni wykonaliśmy zabudowę na wymiar w bieli z frontami wykończonymi na wysoki połysk. Chcąc urozmaicić minimalistyczną kuchnię, na pasie kuchennym zastosowaliśmy błyszczącą mozaikę, która świetnie koresponduje z płytkami na podłodze. Zgraliśmy również kolorystyczne panele w części salonowej, oraz drzwi, aby nadać całemu wnętrzu spójności. Do płytek na podłodze i fartuchu kuchennym została dobrana również kanapa w kolorze ciemnej szarości. Zabudowa salonu została wykonana przez nas na wymiar, podobnie jak szafy w pokojach. W sypialni za łóżkiem znalazła miejsce tapeta, która urozmaica wnętrze.

Łazienka została wykonana w ciepłych kolorach trawertynu i drewna. Na niewielkiej przestrzeni zmieściliśmy narożną kabinę prysznicową, pralkę oraz wszystkie inne elementy niezbędne w łazience. Szafka będąca blatem dla umywalki została również wykonana przez nas na wymiar, zgodnie z projektem wykonanym według preferencji inwestorów. Znalazły się tu półki otwarte, zamknięte oraz szuflada.

Dzięki udanej współpracy z inwestorami, udało nam się stworzyć przytulnie wnętrze zgodne z przygotowanym projektem.

  • DATA:kwiecień 2019
  • KLIENT:Inwestor prywatny
  • STATUS:Gotowe
  • LOKALIZACJA:Kraków, Bronowickie Ogrody
  • /

Add Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.