Udostępnij
rotate background

Wieża Jaskółki

"Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej,
niż bez celu się cofać."

Zakres prac:

Zakres prac: projekt wnętrz, konsultacje w zakresie kolorystyki, doboru materiałów i funkcjonalności wnętrza, remont, dostawy materiałów, stolarstwo na wymiar, nadzór;

Przedstawiamy realizację dla młodego małżeństwa z dwójką małych dzieci. Zadanie jak zawsze trudne – wykorzystać każdy m2, by zaspokoić potrzeby czteroosobowej rodziny, ale nie “zagracić” mieszkania. W zakres prac weszły prace projektowe, remontowe, stolarskie i home-staging.

Dla dwójki małych dzieci systematycznie przyzwyczajanych do ograniczania nocnych wizyt u rodziców, przygotowano przestronny pokój z takimi samymi łóżkami w kształcie domków. Nowoczesna łazienka, pozwalają na komfort codziennego użytku rodzicom, zapewnia wygodę kąpieli najmłodszych poprzez dużą wannę. W sypialni rodziców oprócz pojemnej zabudowy i łózka, znalazło się miejsce na zgrabną toaletkę. W części dziennej mieszkania, na którą składa się przedpokój, salon i aneks kuchenny postawioną na poczucie przestrzeni.

Jasna stylistyka – podłoga, białe drzwi, zabudowy g-k oraz meble kuchenne, świetnie kontrastują z mocnym akcentem kolorystycznym. Dopełnieniem całości i dbałości o detale stała się aranżacja balkonu, który nie ma pełnić rolę przestrzeni magazynowej, a miejscem na miłe chwile.

Zapraszamy do zapoznania ze zdjęciami końcowymi realizacji “Wieża jaskółki”

  • Data:  06.2016
  • Klient:  Inwestor prywatny
  • Status: Gotowe
  • Lokalizacja: Mielec, Os. Smoczka
  • /