Udostępnij
rotate background

Zmierzch

Zakres prac: projekt, wykończenie, sesja zdjęciowa, pośrednictwo w wynajmie

“Zmierzch” to dwupokojowe mieszkanie zakupione w celach inwestycyjnych. Dzięki świetnej lokalizacji na nowym osiedlu Bronowickie Ogrody, stanowi atrakcyjną ofertę najmu dla osób pracujących w pobliskich biurowcach oraz podkrakowskich centrach biznesowych

Uniwersalne elementy wyposażenia połączone z mocnym akcentem w postaci pasa cegły dekoracyjnej na ścianie sprawiają, że lokal trafia w gusta większości potencjalnych lokatorów. Dzięki umiejętnemu dopełnieniu wyrazistych akcentów jasnymi kolorami i klimatycznym oświetleniem, zyskaliśmy wnętrze funkcjonalne i pełne charakteru, a jednocześnie pozwalające na relaks i odpoczynek po ciężkim dniu.

Niewielki aneks kuchenny został zaprojektowany z największą precyzją, aby uzyskać jak najwięcej miejsca do przechowywania. Zabudowa została wykonana na wymiar – zdecydowaliśmy się na proste, białe, frezowane fronty. Na fartuch kuchenny wybraliśmy białe płytki typu metro. Barek optycznie oddziela przestrzeń kuchenną od reszty pokoju.

W sypialni postawiliśmy na uniwersalny, biały kolor ścian. Pomieszczenie stało się przytulne dzięki stonowanej, szarej tapecie położonej na ścianie za łóżkiem. Przestrzeń ociepla również zestaw drewnianych mebli – pojemna trzydrzwiowa szafa, podwójne łóżko i komoda. Uchwyty meblowe pasują do czarnych stolików nocnych znajdujących się po obu stronach łóżka.

To, co przede wszystkim wyróżnia mieszkanie, to odważna łazienka z płytkami w ciemnej tonacji, które stały się inspiracją do nazwy całej realizacji. Pomimo niedużych rozmiarów łazienki, udało nam się w niej wygospodarować miejsce na wygodną kabinę walk-in z odpływem liniowym oraz deszczownicą. Wnętrze zdobi industrialna lampa i drewniana szafka wisząca. Światło padające na ciemnografitowe płytki tworzy w łazience przyjemny półmrok, którym delektować się można zarówno o zmierzchu, jak i o każdej innej porze dnia.

Indywidualny projekt oraz intensywna promocja mieszkania pozwoliły na jego szybkie wynajęcie, a kwota z najmu przewyższyła oczekiwania inwestorki.

  • DATA:maj 2019
  • KLIENT:Inwestor prywatny
  • STATUS:Gotowe
  • LOKALIZACJA:Bronowickie Ogrody
  • /